Share
 

 Denis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Maya Sylvia O'Cllory
Miestas : Gande-Terre
Reputacija : 4
Maya Sylvia O'Cllory

Denis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Denis   Denis Icon_minitimePir. 08 18, 2014 12:54 pm

.
Atgal į viršų Go down
Harriet K. Morgenstern
Reputacija : 2
Harriet K. Morgenstern

Denis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Denis   Denis Icon_minitimePir. 05 11, 2015 7:24 pm

Upės bangelėms švelniai sūpuojant laivą, ant denio rinkosi žmonės. Vieni čia užsukdavo prieš vakarienę restorane, kiti, priešingai, pavalgę ieškojosi kitokios veiklos. Didžioji dauguma spaudinėjo fotoaparatų ar telefonų mygtukus, kita dalis tiesiog rūkė ir tarpusavy bendravo, karts nuo karto denyje paskleisdami garsų juoką. Akivaizdu, kad plaukiantis restoranas gebėjo pritraukti įvairiausias naujovių ištroškusias personas, kurioms paprastas pasėdėjimas kavinėje spėjo įkyrėti iki gyvo kaulo. Harietos nejaudino restorano siūlomi patiekalai, nors, teisybės dėlei, ji ketino vėliau eit ir išgert kažką stipresnio. Mergina atsliūkino dėl paties pasiplaukiojimo. Mėgo tą laivo sukuriamą atmosferą, kurios jai net aplinkiniai žmonės nesugadindavo, bet dažnai sau tokio malonumo neleisdavo - esant tobulesnėms transporto priemomėns, apie galimybę kažkur keliauti laivu paprasčiausiai pamiršdavo. Keistai ji čia atrodė vienui viena tarp draugų būrių ir persaldintų porelių, tačiau, paradoksalu, niekeno dėmesio neatkreipė, nors ir kaip visada buvo tamsiai prisidažiusi ir apsikarsčiusi grandinėlėm. Prasibrovusi pro minią, Harieta nusliūkino laisvos vietos prie turėklų link. Atsirėmė į šaltą metalą ir kurį laiką tiesiog žiūrėjo į besikeičiantį kraštovaizdį. Galiausiai susiprato, kad tie vaizdiniai jai banalūs ir nė velnio neįdomus, tad nusprendė prisidėti prie rūkančiųjų būrio - išsitraukė cigaretę. Užsirūkusi nukreipė žvilgsnį į dangų, bet netrukus vis tiek grąžino jį ties krantu.
Atgal į viršų Go down
Camilla Rhea Nyx
Reputacija : 2
Camilla Rhea Nyx

Denis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Denis   Denis Icon_minitimePir. 05 11, 2015 8:30 pm

Nors Corfu salos gyvenimo ritmas nebuvo dinamiškas ar labai triukšmingas, vietiniai verslininkai nestokojo idėjų, kaip ramią, oazę primenančią erdvę paversti patrauklia tiek atvykėliams, tiek nuolatiniams gyventojams. Ant vandens paviršiaus įsikūręs "Amour" restoranas buvo viena tų salos vietų, kuri tenkino įvairialypės publikos norus, todėl šviesiaplaukė banšė, svarstydama, ką nuveikti vėlyvą savaitės vidurio vakarą, patraukė būtent ten. Rodos, veiksmas restorane jau buvo įgavęs atitinkamą pagreitį – aplinkui dundėjo žmonių pašnekesių sukeltas šurmulys, rami muzika fone bei kartkartėmis vis pasigirstantys plojimai, bet Kamila nuo viso triukšmo buvo tiesiog atsiribojusi. Dabar mergina galvojo tik apie be galo gardžius gėrimus, kuriuos jai kas dešimt – penkiolika minučių vis bandė įsiūlyti barmenas, nors prieš tai tas pats darbuotojas ją buvo gerokai nuvylęs, kai prasitarė jog taip merginos mėgstamos pinakolados pagaminti negalės, nes "baigėsi kokosų kremas". Kad jau negalėjo gerklės suvilgyti kokteiliu, išėjo ieškoti atgaivos ant laivo denio. Oras buvo drėgnas, jautėsi žemas slėgis. Ko gero, artinosi liūtis. Kylantis vėjas vis nešdavo plaukus į veidą, bet mergina nubraukdavo šiuos delnu ir neskubėdama tolo nuo restorano baro triukšmo ir artėjo link denio galo, kur keletas personų skaniai (bent jau taip pasirodė Kamilai) traukė nikotino lazdeles. Merginos akys priminė keletą iš plastmasinės formos iškultų ledo gabalėlių. Nebuvo pikta, nebuvo liūdna, greičiau susitapatinusi su lyriška vakaro atmosfera. Kol kas. Klausimas, kiek laiko banšė gali išbūti tokioje ramybės būsenoje.
- Gal galėtum pavaišinti pora dūmų? - suniurnėjo saldžiu, pernelyg draugišku balsu šalia stovėjusiai tamsiaplaukei panelei, kuri, matyt, kaip ir ji pati, į "Amour" atklydo be konkretaus tikslo, bet su viltimi, kad kažkas įvyks. Juk kiekviena naktis turi tiek potencialo, argi ne?

((soooooori už lagą, berašydama mokiausi : s))
Atgal į viršų Go down
Harriet K. Morgenstern
Reputacija : 2
Harriet K. Morgenstern

Denis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Denis   Denis Icon_minitimePir. 05 11, 2015 9:23 pm

Vis labiau vakarėjant, viena po kitos įsižiebdavo krantinių šviesos, pranašaudamos artėjančią juodumą, kuri jau netrukus pakeis tamsiai mėlyną dangų. Gražus vaizdas, bet vėlgi, persunktas kažkokio banalumo - kaip ir žvaigždėtas dangus, ir besileidžianti saulė, ir jūros bangavimas. Rodos, nusibodęs, nieko naujo nežadantis, ant kas antro atviruko mirgantis, bet vis tiek patrauklus žmogiškai akiai. Nenumaldomai atslenkant tamsai, keitėsi atmosfera ir laivo denyje: draugų kompanijas beveik visiškai pakeitė poros, greičiausiai sugundytos restorano pavadinimo ir galimybės romantiškai praleisti vakarą, šen bei ten nušvisdavo fotoaparatų blykstės, vis dažniau suskimbčiodavo gėrimų taurelės. Vėjo gūsiai, privertę Harietą periodiškai braukyt plaukų sruogas nuo veido, spėjo gerokai pakyrėti, bet ir pajudint kojas su tikslu nusigrūsti iki restorano šią sekundę pasirodė pernelyg sunki užduotis. Jautėsi apdujus, bet ne nuo cigarečių. Greičiau nuo sūpavimo, kurį prieš keletą... minučių? valandų? taip norėjo pajusti. Visai prarado laiko jausmą. Iš sąstingio Harietą kiek prabudino šalia suskambėjęs draugiškas balselis. Pasukusi galvą į šoną, ji išvydo pasakišką blondinę. Kas sugebėjo Harietą nustebint, tai faktas, kad šalia nesimatė jokio vaikino. Nenorėdama darytis išankstinių išvadų, ragana užgniaužė tokius pamąstymus ir išmetė neaiškią šypseną.
- Tave, žinoma, galėčiau, - atsakė, išsitraukdama iš kišenės pakelį. Išžvejojusi iš jo cigaretę, o iš kitos kišenės žiebtuvėlį, atkišo merginai. Šiaip neretai prisidegdavo pasinaudodama magija, bet šįkart nuoširdžiai pamiršo. - Nejaugi tu čia viena, be palydos, hmm? - pasiteiravo, dar kartą, dabar jau atidžiau, nužvelgdama blondinę ir grūsdama dėžutę atgal į kišenę. Taip, nuostabu, kiek dalykų galima padaryti šiame laive. Neaišku, kokie norai užplauks, bet juos tamsiaplaukė buvo pasiryžus įgyvendint, jei tai paįvairintų kasdienybę.

((viskas ok, suprantu, pati dažnai užlaginu :D))
Atgal į viršų Go down
Camilla Rhea Nyx
Reputacija : 2
Camilla Rhea Nyx

Denis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Denis   Denis Icon_minitimeAntr. 05 12, 2015 3:30 pm

Kamilą pradėjo užburti denyje tvyranti atmosfera. Ši erdvė buvo pripildyta keistai teigiamomis emocijomis, romantiškais pašnekesiais, porelių juoku. Ji ir pati palengva įsiliejo į laive tvyrančią gerą nuotaiką, periodiškai mirktelėdama pro šalį pralinguojančiams vyrukams (net jeigu šie buvo įsikibę į kitas dailiosios lyties atstoves) ir vos pastebimai pradėdama judinti kūną pagal muziką, sklindančią iš restorano vidaus.
- Puiku, - Kamila netruko pasinaudoti užkalbintos nepažįstamosios suteikta malone ir mikliai sučiupo jai atkištą cigaretę. Neskubėdama šios prisidegti, mergina sukando vieną tabakinio pagaliuko galą ir įsmeigė žvilgsnį į pašnekovės rankose vartomą žiebtuvėlį. Vos tik įmantraus dizaino "įrenginys" atsidūrė pačios Nyx rankose, mergina pasinaudojo juo pagal paskirtį ir kaipmat sugrąžino jį atgal savininkei. Kartiems dūmams pasiekus banšės plaučius, ji pagaliau pajuto palengvėjimą, sukeltą nikotino, susimaišiusio su krauju. Priešingai nei kiti šalimais dviejų damų stoviniavę rūkaliai, Kamila traukė dūmus tarsi lėtapėdė flegmatikė, kiekvieną dūmą savaip degustuodama ir pasimėgaudama juo. Ji stebėjo aukštyn kylančius pilkšvus dūmus, kurie, kartu su su šiltu kvėpavimu, gerokai atvėsusioje lauko erdvėje sudarė įspūdingo stoto kūlius, sunkiai besisklaidančius viršuje.
- Nagi, ar mergina negali išeiti pasilinksminti viena? - klausiamai iškelia abu antakius, atsakydama į pašnekovės pasiteiravimą. Žinoma, paprasti mirtingieji, ypač tie konservatyvūs, įstrigę praėjusio amžiaus stereotipuose, nedvejodami pareikštų, kad padorioms merginoms nevalia šlaistytis gatvėmis vėlyvu paros metu, kai iš savo irštvų išlenda visi dėdės prievartautojai ir kitokio pobūdžio maniakai. Bet Kamila nebuvo nei paprasta mirtingoji, nei juo labiau konservatyvi ar senamadiška. Galų gale, ji iš dalies buvo viena tų nakties padarų, kurių reikėtų šalintis aplinkiniams. – O kaip dėl pačios tamstos? – po trumpos pauzės užklausia paslaptingos tamsiaplaukės. Juk kiekvienas normalus pokalbis reikalauja domėjimosi abiejomis pusėmis. Be to, panelė, pavaišinusi ją cigarete, nepasirodė piktybiška ar kaip nors kitaip įtartina, tai kodėl gi nepratęsus užsimezgusio pašnekėsio.

((o, tada gerai, vis mažiau kaltės jausiu : D))
Atgal į viršų Go down
Harriet K. Morgenstern
Reputacija : 2
Harriet K. Morgenstern

Denis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Denis   Denis Icon_minitimeAntr. 05 12, 2015 8:01 pm

Harieta nebuvo didelė romantikos mėgėja, bet ir jai keistai patiko ši atmosfera. Visai netroško apsiseilėjusi su kokiu berneliu sėdėti ir gurkšnoti vynelį, palaimingai žiūrėdama į mylimojo akis. Ne, ją tenkino jausmas, kad yra tokios teigiamos aplinkos dalis. Būtent dėl pojūčių mergina ir matė prasmę gyvent. Nors teoriškai buvo tamsos būtybė, ir neretai elgdavosi kaip tokia, neapsimetinėjo, kad tik su blogiu susiję dalykai jai suteikia laimės.
Atgavusi žiebtuvėlį, Harieta mikliai pradangino jį kišenėj. Kol laukė blondinės atsakymo, spėjo akimis eilinį sykį perbėgti per žmonių minią. Daugybė jų demonstravo savo priklausomybę nuo tabako, ir mergina nejučia pagalvojo, kad žmonės vis dėlto tarpusavy panašūs. Net keista, kaip vienas įprotis yra tapęs visuotiniu reiškiniu.
- Kai kuriems atrodytų, kad ne, - vyptelėjo grįždama iš savo minčių pasaulio bei išreikšdama tai, ką šviesiaplaukė turbūt ir pati jau spėjo pagalvoti. - Juk, žinai, jei šalia nestovi vyriškosios lyties persona, greičiausiai su tavim kažkas negerai, - tyliai pridūrė išpūtusi dūmą. Reikia pripažinti, stereotipai kartais pasirodydavo teisingi, bet dauguma atvejų buvo kvaili ar pripildyti betikslės neapykantos, todėl net ir tokia apatiška asmenybė kaip Harieta jų nepakęsdavo, tiksliau, jais besivadovaujančių žmonių, kurie tingėdavo pamąstyti ir įsigilinti į nusistovėjusių normų idiotiškumą. - Vienui viena. Bet, teisybės dėlei, nepasakyčiau, kad dėl to skausmas veria širdį, - šyptelėjo. Kadangi cigaretė jau baigė savo trumpą gyvavimą, mergina žingtelėjo porą žingsnių, švystelėjo ją į denyje pastatytą šiukšliadėžę ir netrukus sugrįžo atgal. Būtų laisvai galėjus išmesti ir pro bortą. Labai negražu iš tamsiaplaukės pusės, bet liūdna tiesa ta, kad Harietai visiškai, absoliučiai, totaliai nerūpėjo aplinkosaugos problemos. Tiesiog ji nenorėjo klausyt pavyzdinguolių, kurių čia greičiausiai buvo ne vienas, priekaištų šį gražų vakarą. - Kad jau esam panašaus likimo, kodėl gi nepasilinksminus kartu? - lengvabūdiškai pasiūlė, jau aiškiai nusiteikusi pakeisti stovėjimą ir rūkymą kita veikla.
Atgal į viršų Go down
Camilla Rhea Nyx
Reputacija : 2
Camilla Rhea Nyx

Denis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Denis   Denis Icon_minitimeTr. 05 13, 2015 7:31 pm

Laimė tokia abstrakti sąvoka, ją kiekvienas supranta ir išgyvena skirtingai. Kamilai buvo gražu pažiūrėti į denyje susirinkusius žmones, kaip jie nuoširdžiai gėrėjosi vieni kitais. Bet tik tiek - gražu pažiūrėti. Ji pati nesugebėtų pastoviai meilikauti ir būti prisirišusi prie vieno ir to paties asmens, užsiimti ta pačia veikla, dėvėti to paties stiliaus drabužius ir panašiai. Juk tai taip velnioniškai nuobodu. Kamila mėgo įvairovę ir mėgo imti iš gyvenimo viską, ką tik jis siūlo. Vien mintis apie dar neatpažintus kraštus, nesutiktus įdomius individus, neparagautus valgius paspartina merginos širdies plakimą.
Išgirdusi vaišingosios merginos balsą, banšė alkūnėmis atsirėmė į laivo denio turėklus ir pasisukusi kalbančiosios pusėn suteikė jai savo dėmesį. Jos išsakytas teiginys išprovokavo Kamilos prunkštelėjimą, nors jame ir buvo tiesos. Dar sykį godžiai įtraukusi cigaretę ir išleidusi dūmus, prabyla jai būdingu viliokišku tonu:
- Na, bent jau gera žinoti, kad ne man vienai kažkas negerai, - aiškiai turėdama omenyje savo pašnekovę, šypteli puse lūpų. Merginos trumpas pasišalinimas iki šiukšliadėžės davė Kamilai laiko pamąstyti kokia linkme ji norėtų pasukti vakaro įvykių eigą ir susigalvojo keletą galimų variantų: dar keletą minučių pabendrauti su smalsumą keliančia mergina ir po to visgi palikti "Amour" restoraną arba pasiūlyti pašnekovei pakeisti aplinką ir susimąstyti įdomesnės veiklos, o gal pasilikti čia, bet kokiais nors neakivaizdžiais būdais paįvairinti ššio restorano ramų susibūrimą. Galvojant apie ššiuos nepataisomai jaudinančius planus, Kamila nespėjo pastebėti, kaip greitai nepažįstamoji vėl atsidūrė šalia ir, neįtikėtina, balsu išsakė būtent tai, kas kirbėjo ir banšės galvelėje.
- Pamanyčiau, kad turi telepatijos dovaną, bet jeigu tikrai ją turėtum, kažin, ar vis dar kalbėtum su manimi, - tamsiaplaukės pasiūlymas priverčia Kamilą atsitiesti ir prisiartinti prie merginos, atidžiai šią nužvelgiant. - Tu ragana, ar ne? - nei iš šio, nei iš to užklausia, nors žvilgsniu buvo sustojusi ties pakabuku ant merginos kaklo, kurį Kamila atpažino kaip vieną iš daugelio šios rūšies atstovų naudojamų simbolių. Pakėlusi akis į nepažįstąmąją, šiek tiek prisimerkė, bet veide sušmėstelėjusi valiūkiška šypsena išdavė, kad neturi piktų ketinimų raganaitės atžvilgiu, tiesiog nori patenkinti smalsumą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Denis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Denis   Denis Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Denis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Lost creatures :: Plaukiantis restoranas laive "Amour"-